Nejoblíbenější a nejméně oblíbená postava?

Co si myslíte o postavách, které se objevují v seriálu?

Re: Nejoblíbenější a nejméně oblíbená postava?

Příspěvekod lampa » pát 16. pro 2011 17:03:50

Mezi moje nejoblíbenější postavy rozhodně patří rozhodně Jimmy, Al Capone, Chulky White, Richard, Eli a Many Horvitz:):)

nejméně? těžká otázka, je to přelétavé :mrgreen: ale největší nesympaťák pro mě Owen, jediné plus u mě má za tu škrťící strunu:D:D taky už kolikrát nemůžu vystát Mrs Schroder ikdyž někdy občas zaperlí jako třeba teď na konci druhé řady :lol:
lampa
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 16. pro 2011 16:52:52

Re: Nejoblíbenější a nejméně oblíbená postava?

Příspěvekod vhatp » pon 21. říj 2013 21:50:21

Priznavam, ze lacine kamaradim s obligatni sadou Nucky, Richard, ... frajerama typu A.R. a Lansky ap.
Temer jedinej se taky vyznavam ze sympatii k Margaret - nejen pro to, ze je sexy. Jeji postava me bavi tim vic, cim se ostatni panoptikum degraduje na model "jsem borec, protoze mam bouchacku a drsny hlasky". Viz prispevek tady viewtopic.php?f=10&t=25&p=178#p178 . Pribeh po me chce, abych se tetelil pri pohledu na socialne invalidni charaktery a ja to beru, protoze me chutna adrenalin. Chca nechca se s nima identifikuju, castecne, ale jo. Jestlize mi tohle ale staci...smutny.
vhatp
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 21. říj 2013 18:57:13

Re: Nejoblíbenější a nejméně oblíbená postava?

Příspěvekod miroo » úte 31. bře 2015 18:51:03

Rozhodně fandím frajerům jako A.R. a Lansky, protože nedají na emoce a jeví se docela pragmaticky. Mickey Doyle se sice směje jako kastrát, ale taky je to jedna z oblíbených postav :-) A pak samozřejmě Many a Eddie :-) Co se týče nesympatií, tak ty chovám k Margaret nejenom kvůli jejímu hlasu, ale i kvůli výrazu její tváře, kterou bych přirovnal k těmto smajlíkům. :? :| :cry: Nucky je určitě výborná a stěžejní postava, ale s člověkem tohoto charakteru bych se nechtěl potkat ani náhodou.
miroo
 

Předchozí

Zpět na Postavy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

 Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki