Nejoblíbenější a nejméně oblíbená postava?

Co si myslíte o postavách, které se objevují v seriálu?

Nejoblíbenější a nejméně oblíbená postava?

Příspěvekod Street » stř 07. pro 2011 18:45:39

Která z postav je vám nejsympatičtější a proč? A kterou naopak nemůžete vystát?
________________________________________________________________________
U mě je to následovně
oblíbení: Richard Harrow: Přijde mi jako největší chudák v celém seriálu a nadmíru ho lituju, vždy když je na scéně dá se říct, že mám skoro deprese, skvěle zahraný a myslím, že skoro každý s ním musí souhlasit, a také se jedná o postavu s největším potenciálem, postavu se kterou by se dalo pracovat mnohem a mnohem dál.

Chalky White: I když ho mám rád méně (dříve vůbec) tak za poslední díly jsem si ho celkem oblíbil, taky se jedná o dobrou postavu.

Elias Thompson: Další chudáček na scéně, i když ví co dělá, i když ví o Nuckym přecijenom dost, tak na něj každej kašle a nikdo ho nebere vážně, přitom to podle mého není člověk kterého je špatný mít na svojí straně :)

Neutralní: Jimmy Darmody, Nucky Thompson, Arnold Rothstein a Lucky Luciano s Mayerem Lanskim

Neoblíbené: Margaret Schroederová: Asi jediná postava kterou nenávidím je Margaret, je to strašná pizda a divim se že jí Nucky už dávno nekopl do míst kam slunce nesvítí :)

____________________________________________________________________________
To je asi vše...Zbytek postav se mi hodnotit nechce, protože mě nezajímají nebo spíše mi jsou lhostejní ...

A jak to vidíte vy?? :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Street
Associate
 
Příspěvky: 29
Registrován: sob 03. pro 2011 19:13:35

Re: Nejoblíbenější a nejméně oblíbená postava?

Příspěvekod Richard Harrow » stř 07. pro 2011 20:54:35

U mě to jsou:

1) Richard Harrow - jeho osudy by klidně vidaly na celou 3. serii. Škoda že tam nemá víc prostoru.
2) James "Jimmy" Darmody - válečnej veterán, neutěšená duše a minilmáně 12násobnej vrah! A to všechno v nějakejch 23 letech! Nejde mi nemít ho rád :)
3) Nelson Van Alden - ten chlap měl bejt gangster a ne prohibiční agent! To by se ho potom bál fakt každej :)
4) Owen Slater - toho bych klidně viděl častějc a v akci. Je to podobnej podlej hajzl jako Al Capone! ;)
Uživatelský avatar
Richard Harrow
Associate
 
Příspěvky: 17
Registrován: ned 04. pro 2011 20:41:03

Re: Nejoblíbenější a nejméně oblíbená postava?

Příspěvekod lukas » stř 07. pro 2011 21:17:14

Vedle řezníka Mannyho vypadá Darmody jako ubrečená sralbotka, fandím mu, gangster jak má být :) A Nelson? Agent nebo gangster, pořád by byl jen psychopat! Nucky je nej, jedině on může ty psychouše kolem sebe zvládnout.
lukas
 

Re: Nejoblíbenější a nejméně oblíbená postava?

Příspěvekod cinefil » sob 10. pro 2011 4:56:03

Emily :-)
ale nie.
ako som už písal inde. čo sa postáv týka, ja to beriem trochu inak. nemám oblúbené a neoblúbené a nikomu nenadržam, nechávam sa tým všetkým ochotne unášať nech už sa ktorejkolvek čokolvek stane. milujem to množstvo postáv, tú ich pestrosť a to pestré čo sa s nimi deje :-) práve to sa mi na tomto seriály páči (to som miloval napríklad aj na The Wire). sú výborne napísané a v podstate každá je pre mňa niečim zaujimava.
cinefil
 

Re: Nejoblíbenější a nejméně oblíbená postava?

Příspěvekod Kekenious » pon 12. pro 2011 21:05:45

Oblíbené:
Richard Harrow - díky své masce vypadá jak chudák a přitom, když se rozjede, tak je to největší mazák :D

Owen Slater - trochu mě štve jeho irská angličtina, ale to prostě k té postavě patří a nemění to nic na faktu, že je to v boji rostlej ir, co se jen tak ničeho nebojí

Chalky White - navzdory tomu, že je afroameričan žijící v době "otrokářství", si dokázal vybudovat dobré místo pod sluncem a od scény uškrcení ve stodole, jsem si ho oblíbil ještě víc :D

Neoblíbené:
Halloren - slizkej do zadku lezoucí tlouštík, který se otáčí kam vítr fouká

Eli Thompson - chvílema si hraje na velkýho gangstera a za chvíly se připlazí s brekem k bratříčkovi, nedokáže si přiznat chybu a je to docela podrazák

Mrs. Danziger - naprosto tupá "štětka", od chvíle co jsem jí poprvé spatřil jsem jí nesnášel, vyjma scén, kde si zapoměla oblečení :lol: :lol: :lol:
Kekenious
Outsider
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 05. pro 2011 11:06:21

Re: Nejoblíbenější a nejméně oblíbená postava?

Příspěvekod hydrafoy » pon 12. pro 2011 23:24:03

Aby som bola úprimná, je ťažké to takto zhodnotiť, sú postavy, ktoré mám vo všeobecnosti rada, ale posledných pár dielov sa mi sprotivili (napr. Margaret, Eli, Gillian) a potom sú postavy, ktoré druhá séria zázračne vyniesla medzi obľúbené zo samého dna čiernej listiny (napr. Van Alden, Arnold Rothstein). Konštantne sa na vrchole priazne držal Jimmy Darmody takmer od prvých dielov, rovnako aj Richard Harrow (druhá séria ho určite posilnila), dokonca aj Angela.
Ale presne pre toto zbožňujem tento seriál a vo všeobecnosti HBO Series... tí dobrí sa vám sprotivia, tí zlí odhalia svoje druhé stránky, obľúbencov vám nemilosrdne škrtnú čo ako hlavnejšie sú postavy a všetko vás to núti byť v strehu, čumieť s otvorenými ústami a tešiť sa na ďalší diel/sériu ako dieťa na Vianoce... :)
Uživatelský avatar
hydrafoy
Outsider
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 05. pro 2011 13:47:20

Re: Nejoblíbenější a nejméně oblíbená postava?

Příspěvekod macgowan » čtv 15. pro 2011 0:08:34

u mě jasně nejoblíbenější Mickey Doyle, u toho chichotajícího se týpka se vždycky modlím,aby mu někdo neukopl nadobro palici, po smrti Darmodyho následuje Harrow, když mluví,mám sice vždycky neskutečný nutkání si odkašlat,nebo se jít vysmrkat, ale je to kovanej mazák, v něj dost doufám, hodně se u mě vyšplhal nahoru Nelson, to je živoucí důkaz toho,jak si podělatat během pár měsíců život ( i když je to možná naopak) a samozřejmě Eddie,německý sluha Enocha, to je geniální postava, oblíbenec už od prvních scén Nucka a Lucy ;) ...pak je tam spousta postav, který haprujou někde mezi mými sympatiemi a antipatiemi.....no a k těm neoblíbeným, o stupínek si polepšil Chalky White,ale stejně bych ho viděl bez slzy v oku bradou nahoru, Margaret to má těžký,buď ji někdo mlátí,nebo jí jinej neustále lže, do toho ty děti,obrna malej pyroman,takže její chování občas nazvedává, na druhou stranu po tý prasárně na Darmodym se těším na výraz v obličeji Steva Buscemiho,až uvidí ten transfer na kostel sv.Finbara ( mimochodem otec Brennan je neskutečnej frajer :lol: ), no a teda kde mám jasno, je Owen Slater, to je tak nesympatickej,blbě se usmívající buran, je to jediná postava v celém seriálu,kterou nechci potkávat, a mám velké obavy, že Terence má s touhle podržtaškou Nuckyho Thompsona velký plány
macgowan
 

Re: Nejoblíbenější a nejméně oblíbená postava?

Příspěvekod hydrafoy » čtv 15. pro 2011 9:27:12

macgowan píše:u mě jasně nejoblíbenější Mickey Doyle, u toho chichotajícího se týpka se vždycky modlím,aby mu někdo neukopl nadobro palici, po smrti Darmodyho následuje Harrow, když mluví,mám sice vždycky neskutečný nutkání si odkašlat,nebo se jít vysmrkat, ale je to kovanej mazák, v něj dost doufám, hodně se u mě vyšplhal nahoru Nelson, to je živoucí důkaz toho,jak si podělatat během pár měsíců život ( i když je to možná naopak) a samozřejmě Eddie,německý sluha Enocha, to je geniální postava, oblíbenec už od prvních scén Nucka a Lucy ;) ...pak je tam spousta postav, který haprujou někde mezi mými sympatiemi a antipatiemi.....no a k těm neoblíbeným, o stupínek si polepšil Chalky White,ale stejně bych ho viděl bez slzy v oku bradou nahoru, Margaret to má těžký,buď ji někdo mlátí,nebo jí jinej neustále lže, do toho ty děti,obrna malej pyroman,takže její chování občas nazvedává, na druhou stranu po tý prasárně na Darmodym se těším na výraz v obličeji Steva Buscemiho,až uvidí ten transfer na kostel sv.Finbara ( mimochodem otec Brennan je neskutečnej frajer :lol: ), no a teda kde mám jasno, je Owen Slater, to je tak nesympatickej,blbě se usmívající buran, je to jediná postava v celém seriálu,kterou nechci potkávat, a mám velké obavy, že Terence má s touhle podržtaškou Nuckyho Thompsona velký plány


Tiez mam pocit, ze minimalne nim bude mat chut zaplnit prazdne miesto po Jimmym + prihodi zopar novych postav aby sa nepovedalo (predsa len, Jimmy bol silna postava, vyborne zahrana). Osobne to s nim nevidim tak radikalne, ale vzdy mam z neho zmiesane pocity, ale vzhladom na druhu seriu mozem pokojne povedat, ze Owen este moze celkom prekvapit a zacat sa splhat hore. (predsa len, kto by po prvej serii veril, ze Van Alden moze ziskat sympatie, ba dokonca sa vysplhat medzi (aj mojich) oblubencov :D)
Uživatelský avatar
hydrafoy
Outsider
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 05. pro 2011 13:47:20

Re: Nejoblíbenější a nejméně oblíbená postava?

Příspěvekod Uncle Junior » čtv 15. pro 2011 11:21:09

+ Jimmy, Meyer Lansky, Richard Harrow, Al Capone, Lucky Luciano, Arnold Rothstein, Van Alden
0 ale viac - ako + Nucky a Eli Thompson
- Owen Slater, Commodore, Manny Horvitz, Mickey Doyle
Uživatelský avatar
Uncle Junior
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 15. pro 2011 10:45:14

Re: Nejoblíbenější a nejméně oblíbená postava?

Příspěvekod JimmyDarmody » pát 16. pro 2011 2:40:27

Nejoblíbenější rozhodně Jimmy a Nucky. Pak po nich mám rád taky Eddieho, Al Caponeho, Richarda a A.R. Snad ani nemusím říkat proč :D

Nemusím moc Hallorena, Waxeyho. Nic konkretně extra proti nim nic nemám ale nejvíc teda nemusím Owena Slatera, doufám, že se z něj nestane hl. postava, fakt nesympatická postava.

Zbytek vesměs mám rád, nebo chovám neutrální názor.
JimmyDarmody
Associate
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 12. pro 2011 16:44:00

Další

Zpět na Postavy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

 Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki