S03E12

Co si myslíte o dění v dané epizodě?

S03E12

Příspěvekod Vera » stř 05. pro 2012 21:59:59

Tak třetí série za námi, zatím to nejsem moc schopná zhodnotit, ale nedokážu se přenést přes zklamání že se skoro vytratila linka prohiba Van Aldena, pro mě nejzajímavější postava navíc skvostně zahraná skvělým Michaelem Shannonem...
Vera
Outsider
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 17. říj 2012 20:15:06

Re: S03E12

Příspěvekod Hoppix » stř 05. pro 2012 22:06:49

Také bych čekal, že dojde k velkému setkání Vana Aldena a Nuckyho v podání žoldáka pro bývalého psance. :) To mohla být zajímavá scéna a myslím, že vzhledem k událostem ve třetí sérii na ní možná dojde. Každopádně závěr třetí sezóny fakt nářez a respekt!
Hoppix
 

Re: S03E12

Příspěvekod bartas » čtv 06. pro 2012 0:18:24

Tak tento díl je podle mého nejlepší ze všech. Čekal jsem spíš, že Jimmy a Richard budou chodit a podmaňovat si město, jenže pak zabily Jimmyho a já si říkal no tak už to bude nuda, ale to, co předvedl Richard, na to jsem se těšil cely tři série prostě válka promluvila. Prostě takové postavy mám rád, každý si říká, že je chudák, jak nemůže mluvit a podobně, ale když se naštve, tak je to jako, když ruka boží udeří na zemi. PS: Těším se na 4. serii.
bartas
 

Re: S03E12

Příspěvekod net1 » čtv 06. pro 2012 8:14:38

Jednoducho skvelé čo dodať...Richard im to ukázal ako sa riešia veci :-) Nucky som zvedavý ako ďalej, vyzeral na konci že má toho plné kecky...Luciano, Lansky a Al Capone a hlavne Arnold ktorý získal "fajn" liehovar, tak to bude ešte celkom zaujímavý príbeh. Uvidíme :-)
net1
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 06. pro 2012 8:11:45

Re: S03E12

Příspěvekod Richard Harrow » sob 08. pro 2012 18:55:43

A na závěr oblíbený song Gypa Rosettiho :)

http://youtu.be/3DG6hXziLPs
Uživatelský avatar
Richard Harrow
Associate
 
Příspěvky: 17
Registrován: ned 04. pro 2011 20:41:03

Re: S03E12

Příspěvekod Vera » ned 09. pro 2012 17:27:51

Richardova akce byla dost předvídatelná, když ho vyhodili z baráku bylo jasné že jim to ještě přijde vysvětlit. Btw jak může být tak dobrý střelec někdo, kdo má jen jedno oko?
P.S: Máte někdo tip na film, kde hraje Jack Huston nějakou zaznamenatelnou roli..?
Vera
Outsider
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 17. říj 2012 20:15:06

Re: S03E12

Příspěvekod Tomas » pát 14. pro 2012 12:25:09

Tak konecny dil treti serie mam za sebou i kdyz treti serie mi prisla nejslabsi. Nejvice na mne zapusobil mladej al capone, v momente kdy prijel do atlantik city a s doutnikem v puse rika, "kde si muzem sednout a popovidat si o tom kdo umre". Nejhnusnejsi postava ze treti serie je pro mne jednoznacne jimmyho matka, jak chladne manipuluje s lidmy, tato postava neudelala za celou serii ani jedno spravne rozhodnuti a tvari se jako vsevedouci kralovna. Myslim ze to bylo skvele zahrane. Akce Richarda mi prisla uplne zbytecna a tezko uveritelna, zaprve, slepy na jedno oko by se vubec neorientoval jako zdravy protivnik, a strilet sniperskou puskou lidi ze 3 metru to je uz dost scifi. Celkove mi to nezapadlo do kontextu, cela serie je prolezla tim jak je nasili pracne a hruzne, tak nakonci vystoupi komixovy mstitel s maskou, ktery ma nesmrtelnost a vyresi cely problem nuckyho thompsona za necelou minutu. Uplne jak z jineho zanru. Jinak musim smeknout pred celym serialem.
Tomas
 


Zpět na Epizody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

 Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki