Stránka 1 z 5

S02E12

PříspěvekNapsal: úte 06. pro 2011 18:01:41
od Richard Harrow
Viděli jste promo k dvanáctýmu dílu?... těžko se mi říká, co si myslím, ale mám pocit, že Jimmyho zabijou... :(

Re: S02E12

PříspěvekNapsal: stř 07. pro 2011 9:27:54
od bubo
mohli by zabit deti m. schroederovej. nech je sranda.

Re: S02E12

PříspěvekNapsal: stř 07. pro 2011 18:19:29
od Wartord
No nevim jak vam, ale jimmy je mi docela nesympaticky. Podle mne je vubec spatne zahranej. A jako postava me taky moc nenadchnul. Takovy stereotypni zabijak, o kterym nevime co si mysli, tvari se furt stejne, predstira ze ange miluje a pritom si najde Pearl u Torria v Chicagu. na smrt Ange potom zareagoval chladne, nebo na to autori nejak nebrali zretel. Ocividne.

Re: S02E12

PříspěvekNapsal: stř 07. pro 2011 18:32:03
od Street
Wartord píše:No nevim jak vam, ale jimmy je mi docela nesympaticky. Podle mne je vubec spatne zahranej. A jako postava me taky moc nenadchnul. Takovy stereotypni zabijak, o kterym nevime co si mysli, tvari se furt stejne, predstira ze ange miluje a pritom si najde Pearl u Torria v Chicagu. na smrt Ange potom zareagoval chladne, nebo na to autori nejak nebrali zretel. Ocividne.


Myslim si, že zahranej je dobře, možná je to jenom můj názor. To že je to zvláštní osoba o který nevíš co si myslí je podle mě jasnej záměr, stejně tak s Richardem proto si třeba tak "rozumí". je vidět, že to taky neměl lehký, matka úchylná fotřík ho chtěl zabodnout halapartnou :) ... Že na smrt Ange zareagoval chladně to si nemyslím, kdyby si koukal pořádně dojde ti, že Gilian (jeho matku, kdo by nevěděl) škrtil protože ona reaguje chladně na smrt Ange, ne-li bezcitně se dá říct a sám jí potom říká na její větu, že syn si nic pamatovat nebude, tak on si to pamatovat bude, toť můj názor :)

Re: S02E12

PříspěvekNapsal: stř 07. pro 2011 20:46:07
od Richard Harrow
Souhlasím se Streetem! Jimmy, na to jak chladně bral jejich vztah, tak rozhodně chladně nereagoval na její smrt!! Wartorde, viděl jsi ten díl vůbec? :) Jimmy tam je zdrogovanej, opilej, psychicky zdeptanej a uslzenej.. jestli tohle je chladný reagování na něčí smrt, tak nevím.

Jinak postava Jimmyho je snad moje nejoblíbenější (+ Richard samozřejmě!). Je jakej je, a moc za to nemůže. Trochu šáhlej a nevyzpytatelnej je po svojí matce ( a tím jak ho patrně vychovala ) a bezcitnej "likvidátor" kterej si jde za svým - to jsou vlastnosti komodora (+ pár měsíců v zákopech ve Francii, který asi dokážou člověka změnit). Když žiješ několik měsíců se smrtí kolem sebe ( a zákopová válka byly pěkný jatka), asi se ti to přece jen trochu vreje pod kůži. Někomu málo, někomu víc. U Jimmyho to je ten druhej případ...

Re: S02E12

PříspěvekNapsal: pon 12. pro 2011 5:40:33
od Oli
Je veľmi pravdepodobné, že s touto epizódou výrazne klesne sledovanosť tretej sezóny. Sám zvažujem, či sa mi ešte tretia séria vskutku oplatí pozerať.

Re: S02E12

PříspěvekNapsal: pon 12. pro 2011 14:59:52
od Underhell
Pekná časť, hoc som čakal, že to nejak tak dopadne. Na konci mohli viac pritvrdiť aby sa bolo na čo tešiť, inak tragét ex-prohibičák je môj najobľubenejší z celej zostavy, ak sa mu ma niečo po***ť tak to schytá na 100%, asi najrealistickejšia postava takže Nelson Van Alden ak ťa nedajú do S03 tak pozerám aj tak ,ale s vráskou na čele.

Re: S02E12

PříspěvekNapsal: pon 12. pro 2011 15:43:17
od Kekenious
Tak tenhle díl byl fakt dost mazáckej, popravdě jsem spíš čekal, že to schytá Eli, ale na každou svi** se vaří voda. Jinak si myslím, že jistý Pan Harrow, to nenechá jen tak v klídku odeznít, protože si s Jimmym byli dost blízký, ale to se všechno dozvíme až příští rok..........sakra to je dlouhá doba na čekání :D

Re: S02E12

PříspěvekNapsal: pon 12. pro 2011 16:46:37
od JimmyDarmody
Já teda tohle nečekal, čuměl jsem s otevřenou hubou. Pak jsem viděl všechny reakce na Facebooku, vypadá to, že Boardwalk tímhle dílem ztratil dost fanoušků. Mě to taky zklamalo, ale rozhodně mě to neodradí od třetí řady.

Re: S02E12

PříspěvekNapsal: pon 12. pro 2011 17:30:21
od Street
Abych taky něco řekl a řeč nestála ... Čekal jsem, že se něco stane, že někdo neskončí moc dobře, ale očekával jsem to u jiných lidí abych byl upřímný, tohle mě vážně překvapilo, prostě Terence Winter, vždy samí překvapení, když člověk očekává že to skončí takhle vždy to skončí tak jak si nikdo nedokázal ani představit ... kdo někdy viděl The Sopranos tak už to zná jak to chodí s překvapeními od Wintera, ale i tak si na to asi nikdy nezvyknu :( :D

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat