S02E12

Co si myslíte o dění v dané epizodě?

Re: S02E12

Příspěvekod madcap » úte 13. pro 2011 12:55:25

Nucky píše:
martinikus píše:Tak posledni dil masakr.. Winter fakt prekvapil.. Nymeslim si ze Jimmy mel umrit. Nucky nemel moc duvodu ho zabit. Spis myslim ze to mel odsrat Eli.. Ale coz stalo se.. :) Kazdopadne Nucky nema vyhrano.. Pozemky v pr.. a myslim ze se jeste ukaze kdo bude ten spravnej zradce v jeho radach..


Nucky měl mnohem víc důvodů zabít Jimmyho, než Elia. Především proto, že to Nucky s Eliem umí už od dětství a dokáže ho mnohem víc ovládat a je u něj větší šance na 'poslušnost', zatímco Jimmy se už jevil jako násoska, která nemá žádný hranice a nikdy by si nemohl být Nucky jistý, kdy zase Jimmovi něco přeskočí v bedně a bude se chtít dostat na jeho pozici. Navíc Darmody ho chtěl zabít od začátku a teď mu akorát znova lhal, zatímco Eli za ním přišel a snažil se to dát ještě do pořádku. A v neposlední řadě Eli je jeho bratr a krev je prý hustší než voda :) .


No, v zásadě máš asi pravdu, jen nesouhlasím, že Jimmy chtěl Nuckyho zabít od začátku. Co si pamatuju, tak Eli, potom, co ho Nucky ponížil a on ho pak málem uškrtil v tom skleníku, první řekl (když byla ta porada u Komodora) "tak ho prostě zabijte" ...
madcap
 

Re: S02E12

Příspěvekod Nucky » úte 13. pro 2011 13:10:26

madcap píše:
No, v zásadě máš asi pravdu, jen nesouhlasím, že Jimmy chtěl Nuckyho zabít od začátku. Co si pamatuju, tak Eli, potom, co ho Nucky ponížil a on ho pak málem uškrtil v tom skleníku, první řekl (když byla ta porada u Komodora) "tak ho prostě zabijte" ...


Jo, to máš pravdu! Chtěl jsem napsat, že Eli udělal ještě ten poslední vstřícný krok a chtěl se k Nuckymu vrátit, jenže ten ho v zahradách ponížil a dopadlo to, jak to dopadlo, zatímco Jimmy se ho chtěl (samozřejmě musel, když chtěl vládnout místo něho) celou dobu zbavit (ale máš pravdu, nejdřív jenom do vězení, až pozějí přistoupil na úplne odstranění, to jsem se spletl)!
Nucky
Associate
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 04. pro 2011 22:58:26

Re: S02E12

Příspěvekod Street » úte 13. pro 2011 13:55:34

Nucky píše:Jinak naprosto grandiózní finále, skvělé zakončení. Jen mám takový dojem, že by tímhle dílem měl Boardwalk Empire skončit.


Souhlasím stím, že konec to byl grandiózní. A na jednu stranu s tim že by seriál tímto dílem měl spíš končit, ale o to jde, každej čeká že všechny hlavní postavy se pozabíjejí až na konci poslední série, tak proč nepřekvapit? I za to jsou body. Ale ano, má to i stinou stránku a to tu, že asi bude dost lidí kteří na to přestanou koukat a pokud se nevymyslí něco dosti zajímavýho tak asi přijde seriál o sledovanost tím pádem i o případnou další sérii :?
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Street
Associate
 
Příspěvky: 29
Registrován: sob 03. pro 2011 19:13:35

Re: S02E12

Příspěvekod lukas » úte 13. pro 2011 14:25:40

Tak Shroederka nezklamala, třetí sezóna kde je Nucky prachatý by byla o ničem, to chce obchod s chlastem :) Problémy by dál mohli dělat Richard s Waxym, Rohstein a jeho drogy..
Těším se za rok, snad zůstanou stejní překladatelé protože to bylo naprosto bez výhrad.
lukas
 

Re: S02E12

Příspěvekod hydrafoy » úte 13. pro 2011 15:08:13

Street píše:
Nucky píše:Jinak naprosto grandiózní finále, skvělé zakončení. Jen mám takový dojem, že by tímhle dílem měl Boardwalk Empire skončit.


Souhlasím stím, že konec to byl grandiózní. A na jednu stranu s tim že by seriál tímto dílem měl spíš končit, ale o to jde, každej čeká že všechny hlavní postavy se pozabíjejí až na konci poslední série, tak proč nepřekvapit? I za to jsou body. Ale ano, má to i stinou stránku a to tu, že asi bude dost lidí kteří na to přestanou koukat a pokud se nevymyslí něco dosti zajímavýho tak asi přijde seriál o sledovanost tím pádem i o případnou další sérii :?


Čo som si tak čítala rozhovory s Terrencom, tak minimálne sa ťahákom stane gangstersky ladený Nucky (resp. ním ostane), pribudnú nejaké nové postavy a určite mnohých bude zaujímať aj zobrazenie skutočných osôb ako Al Capone alebo Lucky atď. (Už len Van Aldenov odchod do Cicera, ktoré je spojené s Al Caponem hovorí určite za svoje). Myslím si, že diváci sa s tým za toho trištvrte roka zmieria, ak ostane kvalita na rovnakej úrovni. Aspoň taký je aj môj prípad, hoc mi odišla momentálne najobľúbenejšia dejová línia (Nie len samotný Jimmy, ale takmer všetky postavy na neho napojené). Plus sa vraj v tretej sérii ráta s každou postavou, ktorá nebola dosiaľ zabitá, tak aspoň niečo :D
Uživatelský avatar
hydrafoy
Outsider
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 05. pro 2011 13:47:20

Re: S02E12

Příspěvekod hydrafoy » úte 13. pro 2011 15:13:50

Nucky píše:
madcap píše:
No, v zásadě máš asi pravdu, jen nesouhlasím, že Jimmy chtěl Nuckyho zabít od začátku. Co si pamatuju, tak Eli, potom, co ho Nucky ponížil a on ho pak málem uškrtil v tom skleníku, první řekl (když byla ta porada u Komodora) "tak ho prostě zabijte" ...


Jo, to máš pravdu! Chtěl jsem napsat, že Eli udělal ještě ten poslední vstřícný krok a chtěl se k Nuckymu vrátit, jenže ten ho v zahradách ponížil a dopadlo to, jak to dopadlo, zatímco Jimmy se ho chtěl (samozřejmě musel, když chtěl vládnout místo něho) celou dobu zbavit (ale máš pravdu, nejdřív jenom do vězení, až pozějí přistoupil na úplne odstranění, to jsem se spletl)!


Ak sa môžem zapojiť, tak´ďalší dôvod, ktorý mal Nucky je napr. aj to ako by vyzeral pred svojimi spoločníkmi. Lebo Eli je jeho príbuzný, ale nechať žiť niekoho, kto ho podrazil, uzurpoval si jeho miesto a skúsil ho zabiť, by mu určite nepridalo na reputácii. Mohli by ho brať slabošsky, takto šlo o jasný a jednoznačný odkaz a určite to bolo aj dostatočne reálne.
A čo sa týka Eliho... je to pokrytecký zbabelec žijúci v tieni svojho brata. Ale na druhej strane, aspoň bude v tretej sérii predsa len nejaká časovaná bomba v Nuckyho blízkosti, aby nás to držalo v strehu :D
Uživatelský avatar
hydrafoy
Outsider
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 05. pro 2011 13:47:20

Re: S02E12

Příspěvekod Skill » úte 13. pro 2011 19:39:04

Nucky píše:
martinikus píše:Tak posledni dil masakr.. Winter fakt prekvapil.. Nymeslim si ze Jimmy mel umrit. Nucky nemel moc duvodu ho zabit. Spis myslim ze to mel odsrat Eli.. Ale coz stalo se.. :) Kazdopadne Nucky nema vyhrano.. Pozemky v pr.. a myslim ze se jeste ukaze kdo bude ten spravnej zradce v jeho radach..


Nucky měl mnohem víc důvodů zabít Jimmyho, než Elia. Především proto, že to Nucky s Eliem umí už od dětství a dokáže ho mnohem víc ovládat a je u něj větší šance na 'poslušnost', zatímco Jimmy se už jevil jako násoska, která nemá žádný hranice a nikdy by si nemohl být Nucky jistý, kdy zase Jimmovi něco přeskočí v bedně a bude se chtít dostat na jeho pozici. Navíc Darmody ho chtěl zabít od začátku a teď mu akorát znova lhal, zatímco Eli za ním přišel a snažil se to dát ještě do pořádku. A v neposlední řadě Eli je jeho bratr a krev je prý hustší než voda :) .


To je přece blbost. Eli se nesnažil dát nic do pořádku. Eli byl akorát posranej až za ušima, že to s komodorem nevyjde a chtěl si zachránit vlastní prdel. To on jako první chtěl Nuckyho zabít a holt na Jamese spadlo to těžké rozhodnutí. Nechtěl to, ale co mu jiného zbývalo, pokud to chtěl rozjet s obchodem a se svýma společníkama. Byla to čistě pracovní záležitost. Nucky už do toho vložil spoustu osobních věcí....
Skill
 

Re: S02E12

Příspěvekod Nucky » úte 13. pro 2011 20:53:19

Skill píše:
To je přece blbost. Eli se nesnažil dát nic do pořádku. Eli byl akorát posranej až za ušima, že to s komodorem nevyjde a chtěl si zachránit vlastní prdel. To on jako první chtěl Nuckyho zabít a holt na Jamese spadlo to těžké rozhodnutí. Nechtěl to, ale co mu jiného zbývalo, pokud to chtěl rozjet s obchodem a se svýma společníkama. Byla to čistě pracovní záležitost. Nucky už do toho vložil spoustu osobních věcí....


A vždyť nikdo neříká, že nebyl posranej až za ušima a že nepřišel jen kvůli vlastnímu prospěchu, ale přišel za Nuckym domů a snažil se přijmout jeho nabídku, která už ale tou dobou neplatila (jak jinak bys definoval "Snažil se dát do pořádku"). Vždyť nejdřív musíš něco pokazit, abys to pak mohl dávat do pořádku. :geek:

BTW: Jejich rozhovor a následna bitka v zahradách byla podle mě jedna z nejlepších scén druhé série. :lol:
Naposledy upravil Nucky dne úte 13. pro 2011 21:01:04, celkově upraveno 1
Nucky
Associate
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 04. pro 2011 22:58:26

Re: S02E12

Příspěvekod Nucky » úte 13. pro 2011 20:58:49

A nechápejte mě, že jsem rád za Jimmyho smrt. Naopak jeho dějovou linku jsem měl nejradší a mrzí mě to, ale bylo by na hlavu, kdyby ho Nucky po tom všem nechal žít a normálně s ním spolupracoval. Maximálně ho scénaristi mohli nechat někam zdrhnout, ale to už by asi bylo moc překombinovaný a především by to nebylo v Jimmově stylu. Taky bych radši viděl pod drnem Elia, nejlépe i s Margaret :mrgreen: .
Nucky
Associate
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 04. pro 2011 22:58:26

Re: S02E12

Příspěvekod pffr » stř 14. pro 2011 11:08:35

Wartord píše:No nevim jak vam, ale jimmy je mi docela nesympaticky. Podle mne je vubec spatne zahranej. A jako postava me taky moc nenadchnul. Takovy stereotypni zabijak, o kterym nevime co si mysli, tvari se furt stejne, predstira ze ange miluje a pritom si najde Pearl u Torria v Chicagu. na smrt Ange potom zareagoval chladne, nebo na to autori nejak nebrali zretel. Ocividne.

>>> ty jsi mastny
pffr
 

PředchozíDalší

Zpět na Epizody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

 Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki