S02E12

Co si myslíte o dění v dané epizodě?

Re: S02E12

Příspěvekod hydrafoy » pon 12. pro 2011 23:13:40

Popravde som bola Jimmy-side snad od prveho dielu (nie, ze by som neuznavala krala AC Nuckyho, ale sledovat Jimmyho vzostup (a pad) mi bolo skratka sympatickejsie) a mozno aj preto ma tento koniec prilis neprekvapil. Ved sa s nim posledne tri diely lucili pomaly a nenapadne aj tvorcovia. Prekvapujuca bola mozno osoba, ktora nakoniec stlacila kohutik, ale nuz, aspon si Nucky konecne vzal k srdcu to Jimmyho "You can't be a half-gangster." Urcite sa tesim aj na dalsiu seriu, hoci uz mozno nie az tak intenzivne, ale ktovie co sa za ten cas zmeni a minimalne budem zvedava na Van Aldena (prip. Lucy :D), Richarda H. aj Esther Randolphovu. Napokon, ktovie cim nas este tvorcovia prekvapia... Ale Eli by si zasluzil spat s rybami...
Uživatelský avatar
hydrafoy
Outsider
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 05. pro 2011 13:47:20

Re: S02E12

Příspěvekod Richard Harrow » pon 12. pro 2011 23:48:35

Stalo se to, čeho jsem se bál... Nucky je jen bezcharakterní svině :( což jsem nečekal. Třetí série mě už bohužel nezajímá...
Uživatelský avatar
Richard Harrow
Associate
 
Příspěvky: 17
Registrován: ned 04. pro 2011 20:41:03

Re: S02E12

Příspěvekod JimmyDarmody » úte 13. pro 2011 0:26:37

Richard Harrow píše:Stalo se to, čeho jsem se bál... Nucky je jen bezcharakterní svině :( což jsem nečekal. Třetí série mě už bohužel nezajímá...


Já o tom přemyšlel dnes celý den, budu se asi dívat jen ze setrvačnosti.. uvidím... třeba 3. serie začne tím, že se Jimmy probudí ze špatného snu :D
JimmyDarmody
Associate
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 12. pro 2011 16:44:00

Re: S02E12

Příspěvekod martinikus » úte 13. pro 2011 0:40:03

Tak posledni dil masakr.. Winter fakt prekvapil.. Nymeslim si ze Jimmy mel umrit. Nucky nemel moc duvodu ho zabit. Spis myslim ze to mel odsrat Eli.. Ale coz stalo se.. :) Kazdopadne Nucky nema vyhrano.. Pozemky v pr.. a myslim ze se jeste ukaze kdo bude ten spravnej zradce v jeho radach..
martinikus
 

Re: S02E12

Příspěvekod madcap » úte 13. pro 2011 9:58:44

JimmyDarmody píše:Já teda tohle nečekal, čuměl jsem s otevřenou hubou. Pak jsem viděl všechny reakce na Facebooku, vypadá to, že Boardwalk tímhle dílem ztratil dost fanoušků. Mě to taky zklamalo, ale rozhodně mě to neodradí od třetí řady.


Poslední díl vzali podlě mě trochu moc hopem, muselo se tam vejít prostě moc věcí najednou, to je trochu škoda, takže podle mě to royhodně není na 5*. Jinak Jimmy byl v podstatě bezcitnej gauner, takže si asi nezaslouží moc oplakávat. Na druhou stranu to byla asi moje nejoblíbenější postava v seriálu (a podle mě jedna z nejlépe zahraných), takže je tu zklamání a velký překvapení. Jinak velký klobouk dolů před tvůrci seriálu, něco takovýho tu už dlouho nebylo. Obsazení, herecké výkony, scénář, všechno super.
madcap
 

Re: S02E12

Příspěvekod Richard Harrow » úte 13. pro 2011 10:51:06

http://www.hitfix.com/blogs/whats-alan- ... s-season-2

;) zajimávý odkaz na interview s Terencem Winterem po odvisílání posledního dílu. Sice english, ale kdyby se to někomu chtělo přeložit, vůbec bych se nebránil ...
Uživatelský avatar
Richard Harrow
Associate
 
Příspěvky: 17
Registrován: ned 04. pro 2011 20:41:03

Re: S02E12

Příspěvekod Walker » úte 13. pro 2011 11:32:18

Po***nej nucky, jimmyho je mi fakt líto, byla to moje nejoblíbenější postava. Doufám že ve 3. sezoně dostane Richard nebo Capone víc prostoru. To the lost!
Walker
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 06. pro 2011 15:54:50

Re: S02E12

Příspěvekod Walker » úte 13. pro 2011 11:59:18

cenzura tady nebo co?
Walker
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 06. pro 2011 15:54:50

Re: S02E12

Příspěvekod Nucky » úte 13. pro 2011 12:08:48

martinikus píše:Tak posledni dil masakr.. Winter fakt prekvapil.. Nymeslim si ze Jimmy mel umrit. Nucky nemel moc duvodu ho zabit. Spis myslim ze to mel odsrat Eli.. Ale coz stalo se.. :) Kazdopadne Nucky nema vyhrano.. Pozemky v pr.. a myslim ze se jeste ukaze kdo bude ten spravnej zradce v jeho radach..


Nucky měl mnohem víc důvodů zabít Jimmyho, než Elia. Především proto, že to Nucky s Eliem umí už od dětství a dokáže ho mnohem víc ovládat a je u něj větší šance na 'poslušnost', zatímco Jimmy se už jevil jako násoska, která nemá žádný hranice a nikdy by si nemohl být Nucky jistý, kdy zase Jimmovi něco přeskočí v bedně a bude se chtít dostat na jeho pozici. Navíc Darmody ho chtěl zabít od začátku a teď mu akorát znova lhal, zatímco Eli za ním přišel a snažil se to dát ještě do pořádku. A v neposlední řadě Eli je jeho bratr a krev je prý hustší než voda :) .
Nucky
Associate
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 04. pro 2011 22:58:26

Re: S02E12

Příspěvekod Nucky » úte 13. pro 2011 12:13:38

Jinak naprosto grandiózní finále, skvělé zakončení. Jen mám takový dojem, že by tímhle dílem měl Boardwalk Empire skončit.
Nucky
Associate
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 04. pro 2011 22:58:26

PředchozíDalší

Zpět na Epizody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

 Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki