S02E11

Co si myslíte o dění v dané epizodě?

S02E11

Příspěvekod Oli » pon 05. pro 2011 21:58:23

Tak toto bol naozaj veľmi rozporuplný diel - zatiaľ najmenej pripomínal ostatné časti seriálu a to vrátane prvej série. Čo vravíte na vývoj vzťahov a udalostí predposlednej časti druhej sezóny?
Oli
 

Re: S02E11

Příspěvekod Nucky » úte 06. pro 2011 16:01:01

Jedenáctý díl se mi velmi líbil, nazval bych ho "tichem před bouří". Jimmyho flashback byl povedený a nenudil, ikdyž samozřejmě nemohl mít takovou šťávu, jako události v přítomnosti. Van Aldenův úprk mě docela zničil, běžel jak na nákup. :lol: Ale v dnešní epizodě taky mimojiné eskalovaly moje nesympatie k M. Schroeder. Hrozná ženská, mohl by se jí Nucky už nějak zbavit, ať třeba odtáhne s Owenem do Irska :mrgreen: . Komodor už stejně přesluhoval, tak má konečně klid. O Jimmyho svědomí bych strach neměl, ten už se vypořádal s horšíma věcma :twisted: .
Nucky
Associate
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 04. pro 2011 22:58:26

Re: S02E11

Příspěvekod lukas » úte 06. pro 2011 18:32:48

Málem se celá Darmodyho rodinka navzájem pozabíjela. Napadá vás vůbec jeden normální člověk v BE?
lukas
 

Re: S02E11

Příspěvekod Richard Harrow » úte 06. pro 2011 18:34:32

Richard! ;) válka ho naučila zabíjet, tudíž s tím nemá problém! Jiný úchylky nemá.. jeden z nejnormálnějších bych řek ;)
Uživatelský avatar
Richard Harrow
Associate
 
Příspěvky: 17
Registrován: ned 04. pro 2011 20:41:03

Re: S02E11

Příspěvekod lukas » úte 06. pro 2011 19:53:15

Jo tak na toho jsem zapomněl, vypadá nejzvláštněji ale jinak je asi nejnormálnější a jako jediného ho lituju.
Je tam prostě banda pěkně divných lidí, což je pro seriál asi dobře. Poslední díl mě spíš než navnadil odradil od dalšího, člověk neví co od toho má dál čekat. Taky mi je úplně jedno jestli se tam všichni navzájem pozabíjejí a jak kdo skončí což mi v první sezóně nebylo.
lukas
 

Re: S02E11

Příspěvekod bubo » stř 07. pro 2011 9:19:27

richard je super. este nuckyho nemecky poskok je dost sympatak.
manny horvitz je asi skor zaporak, ale v poslednych castiach u mna boduje :D

a suhlasim, tej spiny schroederovej sa mal nucky uz davno zbavit!

ako skonci dvanastka fakt netusim, ale musia si to nechat otvorene do tretej serie, tak ich snad vsetkych nepozabijaju teraz
bubo
Outsider
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 04. pro 2011 15:25:44

Re: S02E11

Příspěvekod Rakwaak » čtv 08. pro 2011 0:10:26

Výborný díl, který je, jak už bylo zmíněno výše, vystavěný úplně jinak než předcházející epizody. Flashback víceméně potvrdil to, co člověk mohl tušit už od začátku první řady :). Celkově je vidět, že bylo potřeba udělat pár radikálních řezů, abychom se už příště mohli dočkat nějakého slušného zakončení. Jinak komodor měl pořád ještě páru, dědek jeden...

Jen je škoda, že přes všechny ty rodinné tragédie už nějak nezbyl čas na byznys, ve kterém toho sice na rozdíl od osobních vztahů není tolik k řešení, ale pár otazníků by se určitě našlo - kdo má teď vůbec Atlantic City pod palcem, hm? Nuckymuu hrozí křeslo (které samozřejmě nedostane), všichni na něj už serou a jediným pořádným trumfem je levná kvalitní whisky. Dobře, všichni na něj neserou, když má přístup k depozitu zbraní :), ale už to zdaleka není, co to bývalo. Eli je podle mě psychicky už dost v prdeli (ještě by na něj Halloran mohl vytáhnout toho umláceného tlusťocha, kterého pomáhal odklízet). Jimmy, který se mi za poslední tři čtyři díly neskutečně zprotivil (a to ze začátku série v mém žebříčku sympatií dokonce na chvíli přeskočil Nuckyho), je v prdeli ještě mnohem víc... Jeho pád byl stejně rychlý, jako vzestup, velmi ubohý vzestup, mimochodem. Pak už je tu jen Mickey Doyle a ten na to prostě nemá...
Rakwaak
Outsider
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 05. pro 2011 20:04:54


Zpět na Epizody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

 Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki