2010
09.22

VZKAZY


467 comments so far

Add Your Comment
 1. Ahoj. Asi mi tady něco uniklo, ale kde najdu pilotní díl a všechny přeložené série, abych to mohl taky zkouknout? Prosím, jen vážně, o nějaký link. Děkuji za snahu. Burák

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • tady linky nenajdeš:) web se zaobírá jen tvorbou titulků k tomuto seriálu:) hmm koukám žes moc asi nehledal:D skus uložto a podobné servery a najdeš:)

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Máš pravdu, našel jsem na ulozto nějaké torenty, o ty jsem nestál. Dnes jsem prohledal web a našel dokonce všechny dabované série, paráda.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Děkuji za titulky k 10. 🙂

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Souhlas, taky se přidávám menším finančním obolusem. Dík za všechny titulky.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Taktéž velmi děkuji 🙂

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Mimochodem zaslal jsem vám malé finanční ohodnocení. Myslím, že dobrou práci je třeba podpořit.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Velice děkuji 🙂

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Chtěl bych poděkovat za titule nynější i minulé.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Dík za titulky, teď to byla rychlovka 🙂

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. jedna epizoda se da v klidu z ENG titulku prelozit asi za 6 hodin, zkusenejsi prekladatel, tim nemyslim Hectic, by to zvladnul mnohem drive, navic ta obsahova nepresnost je prilisvelka, nekter doalogy jsou fakt potom mimo jakokouli navaznost v deji 😀 Skoda, hectic by se na to mel vysrat, kdyz mu to takhle nejde, navic to ma blokly i na titulky.com, takze to niokdo jinej ani prekladat nemuze..,,ja osobne jeho ttulky nepouzivam, nechci si prznit paradnis erail.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • V kvalitě „tintor“ se dají zvládnout i za 3

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Mimochodem:
   Prilisvelka
   Doalogy
   Jakokouli
   Niokdo
   Ttulky
   Paradnis erail

   Vidíš můžeš zatím překládat do svahilštiny

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Prosím nekrmte tohoto dementa, zjevně výsledek incestu mezi sourozenci. Reakce na jeho výblitky jsou totiž jeho jedinou žvotní radostí.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ID tintor se asi pokouší „restartovat“, po tom, co se tady nedávno znemožnil tím „obdivem k páteři“ a dalšími excesy, aniž by předved cokoli užitečného a trochu na úrovni. Zatím se projevil pouze jako troll, hlupák a odborník na svahilštinu.
   Člověk si tak říká, proč takovej king, vševěd a mistr světa v angličtině na nějaké titulkové servery vůbec leze :-O Jeden by čekal, že pokud bezvadně ovládám angličtinu, nějaké titulky mě nezajímají a tudíž titulkové servery ignoruju. Ale u tohoto jedince to bude asi nějaká obsese a nutkání, tady exhibovat s těmi svými slabomyslnými slinty.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Předtím než začneš kritizovat cizí práci, nauč se psát, prosím tě. Pokud je to tak snadné a jednoduché, jak říkáš, dokaž nám to. Přelož to příští týden rychleji a lépe než ostatní. Pak budeš mít pádný argument kritizovat. Takoví tragédi jako ty to je hrůza. Že je překlad třeba né uplně přesný…. Koho to bolí. V dnešní době je to spíše jen opora většina lidí umí celkem slušně anglicky a titulky používá jen z lenosti a jako oporu. Každopádně děkujeme za titule a vytrvej. Kritizovat svede každý, ale přiložit ruku k dílu.. Však všici víme jak to je.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Get a life pičo. Když jeho titulky nepoužíváš nebo nepotřebuješ titulky na sledování, tak tady nesmrď. Celé je to zase jen o tom, že někomu závidíš, že on za svou práci dostane i nějaké ty drobné a spoustu pochvaly.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Litji vsechny, kteri neumi ani trosku anglicky a nemohou tak pouzivat anglicke titulky, neb tem tato rada serialu, kterou prekalda Hectic nebude davat absolutne zadny smysl, tohle je poprve co se vyjadruji k nejakym titulkum, jso fakt hrozne!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • nemáš náhodou bráchu který je stejně tupý jak ty? takový ten ňouma co se snažil splodit vlastní titulky a ani neuměl pořádně psát, o překladu se lepší třebas nezminovat:D můžeš napsat co na seriálu nechápeš? ikdyž on je to seriál pro složitější diváky:) co kdybys přestal držkovat, epizoda je venku ani né den. já bych těm nedočkavcům dal ban. epizodu stáhnou, nepočkaj na titulky a podívaj se na ní, pochopí asi jednu 55tinu a pak za svoji blbost budou držkovat, dospěj:)

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Hele tintore, při vší úctě, obdivuju tvojí páteř, ale jdi už s těma kecama do prdele! Jak už tady bylo řečeno, každej chytrolín, kterej má potřebu tady pindat a kritizovat cizí práci, má možnost se sám předvést a do večera vysmahnout precizní titulky bez chyb a překlepů. Místo zbytečných slintů, přičinlivosti se meze nekladou. Zatím jsi ale ve svým „příspěvku“ předved jen několik překlepů ve třech řádkách. To není zrovna dobrá vizitka.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Zdá se mi dost nepravděpodobné, aby se někdo s iq skleničky vody naučil anglicky. Zatim tady jenom ukazuješ svojí dost pokročilou retardaci a ještě se tím chlubíš.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Moc děkuji za titulky k 8.části, jakož i za všechny předchozí. A na ty kecy tady kašlej. Odvádíš skvělou práci 🙂

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Když to čtu, napadá mě zda neudělat toto forum nějak uzavřené. V Čechách se nesluší za odvedenou práci někomu alespoň poděkovat natož platit. Je mi smutno.
  Děkuju za váš čas, který jste mohl věnovat třeba uplně něčemu nebo někomu jinému než překládat pro ty co si je vteřinu zdarma stáhnou a pak jen hloupě píší ještě na toto fórum.
  Hlupáků je i podle výsledků voleb pořád spousta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Nepřišel si z novinek.cz? Ty taky musí do všeho motat politiku.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Pokaždý si říkám, tentokrát si počkám abych viděl jestli ty titulky opravdu za to čekání stojej. Zatím jsem nebyl nikdy dost trpělivej, protože čekat na titulky tři dny je prostě moc. Ale tentokrát to s váma zkusím, anglicky už jsem to zkouknul a schválně si to pustím ještě jednou s těma vašima titulkama. Jsem totiž opravdu zvědavej co to musí být za titulky když se na ně čeká tak dlouho. Vlezdoprdeláři si mě tu podejte, řekněte mi ať ty titulky udělám sám a nebo ať si na to koukám anglicky a sem nelezu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Mě by zajímalo, proč lidi jako ty vůbec na tyhle stránky teda lezou, když jsou v angličtině na takové úrovni, že titulky nepotřebujou. Zamysli se nad tím, než tady začneš psát dlouhy komenty, ktery nikdo nepotřebuje číst…

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Ježiši. -.- To je fakt demence už… Trvá to kolik trvá, protože tohle není žádná povinnost, dělat někomu titulky a ti, co to dělají, mají i jiné věci na práci. Takže nemáš na co čekat. Ty titulky jsou totiž úplně normální. A neboj, taky jsem nedočkavý. Kdybych uměl angličtinu „jako ty“, tedy abych nemusel ani nad jednou z vět, kterou tam někdo řekne ani chviličku přemýšlet (což asi nebude nikdy) a zároveň věděl o tom, že někdo dělá cz titulky, ač bych se na to už podíval a viděl svou rychlost, oproti těm zaostalým, co čekají na titulky, aspoň bych tady neprudil jako dement, že to „trvá dlouho“.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Velice ti děkuji, že si se s námi podělil o toto sdělení, které jistě naplní naše prázdné životy strávené čekáním na tyto, velmi nekvalitní titulky.
   Prosím o to a jistě nebudu sám, aby si po laskavém zhlédnutí tohoto dílu s titulky(ta oběť koukat znovu na stejný díl pouze k vůli nám) titulky zhodnotil a svůj názor zde poté prezentoval. Děkuji za tvůj vzácný čas, který jsi nám věnoval a doufám, že jsi zde nebyl naposledy.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Ježíši to je debil :-O To se zdá až neskutečný, co se taky může narodit za blbce. Škoda, že tahle hovada si tady nejde jednoduše vyšáhnout jako v reálu a pořádně jim proplesknout držku. Tenhle by to potřeboval jako sůl. Co to musí bejt za idiota, že je pro něj takovej strašnej problém počkat umrněný tři dny na titulky…? Nejspíš nějakej dementní týnejdžr, kterej se doma fláká za prachy rodičů, nic užitečnýho nedělá a jen jako tele čumí do kompu. Fuck.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Sedím už od dopoledne u kompu a čekám na ty titule už s připravenou vodnicí a pořád nikde, jsem rád, že ty titule někdo dělá, ale tohle trolování by si mohli odpustit.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Proč je neuděláš sám ty troubo?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Kurňa 5% a trvá to celou věčnost 😀
  Každopádně díky GJ

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Díky za titulky k 6. dílu 🙂

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Miluju tu novou úvodní znělku!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Neví někdo náhodou co to je za písničku? Myslím tu co hraje vždycky na začátku v tom opáčku toho co se už stalo v minulých dílech.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Též děkuji za další titulky 🙂

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Děkuji moc za další titulky. 🙂

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Pocitam, ze v tech titulcich budou tak tri zadrhele, ale ten backbone bych mezi ne pro svou nicotnost a nedulezitost rozhodne nazaradil 😀 😀 😀 Oddivuji tvou pater, jiste pochpi temer kazdy az na tebe asi 😀 prislo mit omonhem sikovnejsi nez obdivuzji tvou vydrz, korinek nebo snad neoblomnost 😀 to me napdalo misto toho,a le pak jsem tam dal repsektive nechal tu pater 😀 ale jak jsem uz rekl, mel jsem tam napsat, obdivuji jako mas pater, to by bylo asi lepsi,a le titulky to nezhzuje, a ty pasaze pro hluche, jsem tam nechal zcela zamerne jako vzdelavaci vsuvku pro vsechny, prislo mit o docela skoda, mazat takova nezka anglicka slova 😀 to ymslim zcela vazne.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Hehe, tak to teda počítáš hodně špatně. Asi stejně jako píšeš. Chlape, vždyť ty nedokážeš napsat souvislou větu :-O Tenhle tvůj dlouhej „příspěvek“, to je snůška blábolení, která nemá hlavu ani patu. Nejseš ty taky jedno z těch fejsbukových kids? Podle toho písemnýho projevu…

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Až budfeš dělat příště titulky, podívej se sem: http://www.ajvngou.cz/tvorime-titulky/

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Užitečná stránka a návod, díky.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • A teď znovu a česky. Nebo radši ne, ty tvoje hovna co ti lezou z huby stejně nikoho nezajímají.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Hele, fakt už mě kurva začínáš srát. Nejdřív tady kvičíš, a to cituji, „tak ty titulky stály zase za hovno, našel jsem tam asi pět chyb, kdy tam byly nesmysly a nesedělo časování atd.“ Ano, já taky nějaké našel. Časování bylo v pohodě, pravopisné chyby jsem si všiml snad jen mě/mně. Překlepů vůbec ne. Myslím, že tam něco bylo… Ale žádný nesmysl. Je hezký, že ses o něco pokusil, ale ač je to sračka, trotlíš tu dál. Máš tam hromadu nesmyslů a ani to nechceš přiznat. „Počítám tak s třemi chybami.“ U pěti, které jsem nenašel jsi řval, jak smrdí. „Obdivuji tvoji páteř.“ No to je teda sračka ale. Říká se možná bezpáteřní (s pár vykřičníky), nicméně rozhodně se neříká páteřní. Moc obratné pro pochopení to opravdu není. Vynechám chyby, které se dají opravit – např. dle toho návodu výše. Co se nedá opravit je tvoje nedostatečná představivost pro stvoření věty, která nebude znít jako z komiksu o kačeru donaldovi. Možná se najde pár lidí, kterým to bude u prdele a půjde jim hlavně o rychlost. Mě by to sralo. A tak si v klidu počkám. Dokážu totiž taky narozdíl od tebe pochopit, že někdo taky třeba dělá něco jinýho, než jen ty titulky a že to dělá prakticky za nic. Odhaduji, že ty zatím na práci nic jiného nemáš, tudíž to pro tebe není problémem. O ty dva dny budu velmi rád za pořádné.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Aha 😀 😀 😀

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Ale ten backbone se samozrejme pouzit da uplne v pohode, stejne tak se rika o nekom, ze je treba BEZPATERNI!!!! a vsichni vi o co jde, ale mohl jsem tam napsat „Obdivuji, jako máte páteř“

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Tvoje titulky jsou shit, už se s tím smiř. „Obdivuji tvoji páteř“.

   Thumb up 0 Thumb down 0