2014
01.12

Bohužel je to tak. Přesný důvod není jasný. Tvůrci se prostě, po dlouhé diskuzi, rozhodli pátou sérií seriál uzavřít.


7 comments so far

Add Your Comment
 1. Ja by som si pozrel nejaky spin off napriklad zo strany Lucky Luciana alebo Al Caponeho. Kto viem, mozno, ze nieco po tomto stvoria.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Ahoj, plánujete přečas titulků pro S04 BluRay? Díky

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Skončit seriál v nejlepším je asi jediný způsob jak udržet jeho dobrou pověst 🙂 Je to určitě lepší než spatlané pokračování bez nápadu a sequely jen pro vytřískání posledního dolaru z úspěšnýho titulu.

  Čekal jsem sice více řad, alespoň 6 jako Sopranos, ale pořád lepší jak Rome – jenom 2 řady, bože, proč jenom 2??

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. noo pre mňa osobne škoda, pretože teraz sa začínal viac prejavovať Al Capone..dúfam preto, že to teraz nebude všetko zkratkovité, ale bude všetkým postavám venovaný dostatok priestoru…som zvedaví, dúfam, že naozaj posledná seria nebude len o tom to uzavrieť, ale všetky časti budú stáť za to…:)))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. osobně si myslím že tento seriál by měl i na 8 sérií ale také jsem toho názoru že v nejlepším se má skončit. tvůrcům asi přerostly hlavní postavy přes hlavu a neví třebas jak by dál pokračovali, takový Al Capone se jeden čas třeba nechal dobrovolně zavřít na rok do basy protože to tam bylo bezpečnější. Každopádně máme za sebou 4 pěkné série a myslím že páta nasadí třešňičku na dort:) už se moc těším na podzim:)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Na jednu stranu mě to mrzí, protože zrovna BE je seriál, který by mě bavil i dvacátou sezonu a bral bych dalších milion spinoffů o jednotlivých postavách:). Na druhou stranu je to skvělá zpráva. Málokdo má koule na to uzavřít seriál „jen tak“ (ačkoliv tam určitě budou prvky jako sledovanost, prachy, Buscemiho už to nebaví nebo chce moc peněz:) a podobně). Kdyby tak na podobnou věc měly koule Himym, Heroes a další seriály zpackaný natahováním (zdravím Prison Break). Ačkoliv jsem HBO ještě neodpustil Carnivale, tak tohle je jednoznačně pozitivní zpráva. A už těď se nemůžu o to víc dočkat poslední sezony, protože bude kurva epická!:)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Seriál je to sice parádní, ale o to větší z něj mám respekt, pokud jej tvůrci chtějí ukončit v nejlepším a ne ho uměle natahovat kvůli ždímání peněz, jak je tomu dnes skoro u všech ostatních.

  Thumb up 0 Thumb down 0